Noteikumi

Piegādes nosacījumi

Piegāde Rīgā tiek nodrošināta laika posmā no 9.00 līdz 17.00 (darba dienās). Ja preces esat pasūtījuši pēc 12:00, tad preces tiks piegādātas nākošajā darba dienā no 9:00 līdz 17:00.

Bezmaksas piegāde Rīgā tiek nodrošināta, ja pasūtījuma summa pārsniedz 70 EUR (neieskaitot PVN). Ja pasūtījuma summa nepārsniedz noteikto minimumu, tad tiek aprēķinātas piegādes izmaksas 3.00 EUR apmērā (neieskaitot PVN).

Pasūtījuma saņemšana Trade Studio noliktavā: Ja tas Jums ir ērtāk, variet saņemt savu pasūtīto preci tieši mūsu noliktavā. Preču saņemšana jāpiesaka veicot pasūtījumu.       Ja preces esat pasūtījuši laikā pēc 12:00, tad preces noliktavā var saņemt nākošajā darba dienā no 9:00 līdz 17:00.

Piegāde ārpus Rīgas pilsētas robežām: Pasūtījumu piegādi ārpus Rīgas pilsētas robežām, Trade Studio nodrošina sadarbībā ar Latvijas Pastu un/vai kurjerpasta pakalpojumu sniedzējiem. Piegādes pakalpojuma izmaksas tiek aprēķinātas pasūtījuma veikšanas brīdī, saskaņā ar tā piegādātāja tarifu.

Ja prece tiek pasūtīta līdz 12.00, tā tiek piegādāta nākamās dienas laikā.

Bezmaksas piegāde uz pakomātu tiek nodrošināta, ja pavadzīmes summa sastāda 100 EUR (neieskaitot PVN).

Ja ir nepieciešama ātrā piegāde-preces saņemšana nākamajā dienā līdz 11.00, tiek pievienota pakalpojuma maksa (1.50-3.00EUR)

Norēķinu veidi

Par pasūtītajām precēm Jūs varat norēķināties veicot maksājumu ar bankas pārskaitījumu.

Priekšapmaksa.

1. Uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins.

2. Pēc maksājuma saņemšanas bankas kontā, sazināsimies ar Jums, lai piegādātu Jums pasūtīto un apmaksāto pasūtījumu.

Pēcapmaksa. Pastāvīgajiem klientiem piedāvājam preču iegādi ar pēcapmaksu. Apmaksas apjomus, termiņus un kārtību paredz „Klienta līgums“.

Garantijas noteikumi

Precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Ja ražotājs nav noteicis citādi, garantijas laiks tehnikai ir 1 gads no Pavadzīmes izrakstīšanas datuma.  Preces garantijas apkalpošanas laiks ir norādīts katras preces aprakstā. Lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons (pirkuma karte). Garantijas talons (pirkuma karte) ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: modeļa nosaukums, sērijas numurs, pārdošanas datums, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksts. Garantijas talonā (pirkuma kartē) aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt norādītos datus - šādā gadījumā talons tiks atzīts par spēkā neesošu. Ja garantijas laikā ir radušās pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti, Jums ar preci un garantijas talonu (pirkuma karti) un apmaksu apliecinošiem dokumentiem/u jāgriežas Trade Studio ofisā, iepriekš sazinoties. 

Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu" prasībām. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.

 Garantija precēm netiek piemērota, ja:

1. Pircējs nevar uzrādīt garantijas apliecinošu dokumentu kopā ar pirkuma apstiprinošu dokumentu.

2. Nav ievērotas preces lietošanas un/vai uzglabāšanas instrukcijas.

3 Uz izstrādājuma ir redzamas nekvalificēta remonta sekas.

4. Pēc preces nodošanas lietošanā precei radušies bojājumi (šķidruma, mitruma, smilšu vai citu vielu vainas dēļ).

 

Reģistrācija 

Visiem reģistrētiem Tradestudio.lv lietotājiem uz e-pastu tiek izsūtīti informatīvi ziņojumi par jaunumiem Tradestudio.lv Ja Jūs turpmāk nevēlaties saņemt informatīvus ziņojumus no Tradestudio.lv, tad pēc pirmā ziņojuma saņemšanas Jums būs iespēja no tā atteikties.

 

Zobārstniecības materiālus var iegādāties tikai sertificēti zobārstniecības speciālisti

0vertis.png2.jpg3.png4.png4i.jpg4ii.jpg5.png5i.jpg5ii.jpg5iii.jpg6.png

Informējam, ka mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat privātuma politikai.